Jak můžeme pomoci ??

Možná se za pár let někdo zeptá - " Kde jsi byl a co jsi dělal, když se měnily základy Internetu??"

     V předchozích kapitolách jsme popsali základní principy fungování SOFTWARECONTROL SERVERu. SCS představuje vybudování úplně nového bezpečnostního a kontrolního základu pro síť Internet a moderní technologie.


 Jste majitel firmy, CEO nebo investor

Myslím, že po Vás chtěli Vaši informatici již mnohokrát rozšíření rozpočtu na zvýšení bezpečnosti ICT a na lepší antivirovou ochranu. Problémy s počítačovými viry se stále opakují, situace se zhoršuje a současné antiviry proti profesionálním útokům nestačí.

Naše řešení mění přístup k počítačovým virům od samého základu. Budeme rádi pokud nám pomůžete prosadit tento systém do rutinního provozu.

 


Máte vliv ? 

     SOFTWARE CONTROL SERVER je navržen jako nová bezpečnostní služba sítě Internet, nikoliv jako business jedné konkrétní firmy.  Cyber útoky ohrožují a když se nic nezmění, tak ještě více budou ohrožovat Internet, technologie ICT a zprostředkovaně i život každého občana.

     Naše řešení si někdo může vykládat jako ohrožení své práce nebo své pozice. Budeme rádi pokud nám pomůžete překonat bariéry v uvažování některých lidí.


 Jste novinář

Jste novinář či novinářka a chcete psát o něčem novém, troufalém co vzniklo tady u nás doma a ovlivní to celý Internet? Budeme rádi, když o nás začnete psát.

 

 


 Jste programátor, skupina programátorů ??

Máte zájem vytvořit / vytvářet kontrolní moduly pro různé operační systémy??